تبلیغات
وبلاگ خبر رسان - مطالب هفته اول اسفند 1390

وبلاگ خبر رسان

زنجان یک گام تا حماسه‌ای دیگر- 61
عبداللهی: مردم در پای صندوق‌های رای ولایت‌مداری خود را ثابت می‌کنند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم متدین و دیندار کشور اسلامی با حضور در پای صندوق‌های رای ولایت‌مداری خود را ثابت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: عبداللهی: مردم در پای صندوق‌های رای ولایت‌مداری خود را ثابت می‌کنند

رضا عبداللهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: شور و نشاط انتخاباتی در حال حاضر به نحو مطلوبی نمود داشته و وضعیت مطلوبی بر فضای استان حاکم است.

وی با بیان اینکه حضور پرشور و گسترده در انتخابات نشانگر مقاومت و ایستادگی ملت در برابر استکبار است، افزود: طی 33 سال گذشته مردم با حضور در صحنه همواره استکبار ستیزی خود را به نمایش گذاشته‌اند.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت خلق حماسه‌ای دیگر در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و افزود: در 12 اسفند ماه مردم پرشور در پای صندوق‌های رای حاضر می‌شوند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها از جمله صدا و سیما در اطلاع‌رسانی به مردم نقش اساسی و تاثیر گذار دارند، گفت: اطلاع‌رسانی مطلوب و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی از سوی رسانه‌ها موجب حضور بیشتر مردم در این امر مهم می‌شود.

عبداللهی تصریح کرد: مردم همواره در صحنه حاضرند و هر جا که تهدید و تحریمی علیه نظام اعمال شده است، با شور و نشاط و حضور حداکثری خود نشان داده‌اند که پشتیبان نظام هستند.

وی با بیان اینکه ملت ایران هیچ‌ گاه از تهدیدات دشمنان نظام عقب نشینی نکرده‌اند، یادآور شد: حضور در راهپیمایی 22 بهمن نیز حماسی و گسترده‌تر از قبل بود.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند، افزود: باید با شیوه‌ها و روش‌های مختلف مردم را برای حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شور و نشاط حضور در پای صندوق‌های رای به خوبی دیده می‌شود، خاطرنشان کرد: برای مقابله با استکبار حضور گسترده در صحنه همواره کارساز بوده است.

عبداللهی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در تار و پود ملت تنیده است، گفت: مردم از عمق جان انقلاب را قبول کرده و از آرمان‌ها و دستاوردهای آن دفاع می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور گسترده همواره نقش خود را به درستی ایفا کرده و حافظ خون شهدا هستند، تصریح کرد: مردم متدین و دیندار کشور اسلامی یکبار دیگر با حضور در پای صندوق‌های رای ولایت‌مداری خود را ثابت می‌کنند.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی انتخابات را از مسائل اصلی کشور عنوان کرد و افزود: برای تعیین سرنوشت کشور به نحو مطلوب باید در انتخابات حضوری حداکثری داشته و با انتخاب افراد اصلح زمینه توسعه و پیشرفت کشور را فراهم کرد.

انتهای پیام/س20

عضو جبهه متحد اصولگرایی:
جریان انحرافی به مانند فتنه با حضور باشکوه مردم سرخورده می‌شوند

خبرگزاری فارس: عضو جبهه متحد اصولگرایی و کاندیدای این جبهه گفت: جریان انحرافی با حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی به مانند جریان فتنه در سال 88 از بین رفتنی هستند.

خبرگزاری فارس: جریان انحرافی به مانند فتنه با حضور باشکوه مردم سرخورده می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مصطفی افضلی‌فرد عصر امروز در همایش بصیرت و بسیجیان انقلابی در اردبیل اظهار داشت: همان‌گونه که مردم فتنه‌گران سال 88 را در کمتر از هفت ماه رسوا کردند با حضور حداکثری خود در 12 اسفند امسال جریان انحرافی، فساد و وابسته به زر و زور و تزویر را نیز رسوا می‌کنند.

وی با یادآوری این‌که جبهه متحد اصولگرایی فراتر از تفکر حزبی و گروهی با تکیه بر ارزش‌های انقلاب اسلامی و سیره امام راحل در برابر هرگونه حرکت ضد دینی و ضد اسلامی می‌ایستد، تصریح کرد: این جبهه امروز به یک جریان سیال طرفدار مردم تبدیل شده که دیدگاه‌هایش روشن و سلائق آن منطبق بر نیاز و خواسته مردم است.

افضلی‌فرد در ادامه خاطر نشان کرد: ما امروز با تکیه بر وحدت کلمه و حضور پرشور انقلابی و پررنگ مردم اقتدار روزافزون خود را حفظ کردیم و همین عظمت و صلابت را در انتخابات 12 اسفند تکرار می‌کنیم.

این مسئول اضافه کرد: به دلیل آن که انتخابات مجلس اولین انتخابات پس از فتنه سال 88 است، دشمن با تمام نیروی خود در داخل و خارج کشور سعی دارد با مشوش کردن فضا و وارونه جلوه دادن شرایط مردم را مأیوس و مشارکت را در پای صندوق‌های رأی به حداقل برساند.

وی در ادامه بیان کرد: ما برای راهیابی به مجلس به نامزدها و عناصر متعهد، توانمند، انقلابی، متخصص، پاک دست و خدمتگزاری نیاز داریم که به دور از هرگونه گرایش و وابستگی خاص فقط در خدمت نظام و مردم باشد.

به گزارش فارس، عضو جبهه متحد اصولگرایی ادامه داد: مجلسی که با این ویژگی‌ها شکل بگیرد مجلس حق‌گو و دشمن‌ستیز می‌باشد و هرگز مجال نمی‌دهد تا عده‌ای فرصت‌طلب از جایگاه مجلس سواستفاده کنند.

افضلی‌فرد با پاسداشت نام و یاد شهیدان و تاکید بر مرام آنها گفت: مجلسی که از آن بوی ایثار و شهادت و اندیشه پاک و ولایی شهدا و ایثارگران نیاید، حرکت و تصمیم‌گیری در آن مجلس مقبول مردم نیست.

رئیس سابق سازمان ایثارگران استان اردبیل تراز مجلس انقلابی را ولایی بودن توصیف کرد و افزود: مجلس کارآمد مجلس حرکت‌کننده در مسیر امام و شهدا است و به یقین چنین مجلسی می‌تواند اقتدار و صلابت نظام ما را نیز برای همیشه حفظ کند.

وی در پایان سخنان خود تصریح کرد: ما همیشه در سنگر بسیج و وفاداری به آرمان‌های امام و شهدا دست از اهداف بر نمی‌داریم و امیدواریم همه در این مسیر بتوانیم توفیق روزافزونی را پیدا کنیم.

انتهای پیام/ی20

مسئول کمیته اطلاع‎رسانی انتخابات بهبهان:
رهنمودهای رهبری چراغ راه مردم برای مشارکت در انتخابات است

خبرگزاری فارس: مسئول کمیته اطلاع‎رسانی انتخابات در بهبهان گفت: رهنمودهای مقام معظم رهبری همواره روشنگر مسیر درست و هدایتگر ملت ایران به سوی اصل است.

خبرگزاری فارس: رهنمودهای رهبری چراغ راه مردم برای مشارکت در انتخابات است

به گزارش خبرگزاری فارس از بهبهان، سید‎مسعود حکیم‎زاده عصر امروز در نشست خبری با رسانه‌ها اظهار کرد: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به دلیل اینکه نخستین انتخابات پس از فتنه سال 88 است از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است.

وی تصریح کرد: دشمنان ما برای این دوره از انتخابات برنامه‎های زیادی را تدارک دیده و سعی دارند انقلاب اسلامی ما را به سمت شکست بکشانند.

حکیم‎زاده خاطرنشان کرد: اما ما نیز باید تلاش کنیم تا با حضوری حداکثری پاسخ قاطعانه‎ای به برنامه‎ها و یاوه‎گویی‎های آنان داده و با جان و دل از انقلابی که با خون هزاران شهید به دست آمده است دفاع کنیم.

وی با اشاره به سخن بنیانگذار انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است افزود: دشمنان همواره تحریکات خود را داشته و این موضوع هرچه بیشتر بر اهمیت آگاهی و شناخت ما در خصوص اقدامات آنان می‎افزاید.

مسئول کمیته اطلاع‎رسانی انتخابات در بهبهان به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و اذعان داشت: روشنگری‎های ولی‏فقیه در تمام ادوار انتخابات و لحظه لحظه‎های انقلاب، مردم را راهنمایی کرده و باعث شده آنان مسیر خود را شناخته و در آن گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه ما ایجاد روحیه شادابی و نشاط و ایجاد فضایی امن برای حضور مردم و ترغیب آنها برای مشارکت حداکثری در این رویداد مهم و عظیم است.

حکیم‎زاده تصریح کرد: اطلاع‎رسانی مسئولان به دور از هرگونه جانبداری از کاندیدای خاصی باید تنها در خصوص اهمیت و نقش انتخابات در پیشرفت و تعالی کشور باشد.

وی سامانه پیامکی، نوشتن پلاکارد و استفاده از تابلوهای تبلیغاتی را از جمله روش‌های مفید در حوزه اطلاع‎رسانی دانست و اظهار داشت: ما شهر بهبهان را به چندین منطقه تقسیم کرده و از هر اداره‎ای خواستیم پنج پلاکارد عمودی را در منطقه محول شده نصب کند، همچنین بر سربرگ نامه‎های رسمی اداره خود پیام‎هایی در خصوص اهمیت انتخابات درج کنند.

مسئول کمیته اطلاع‎رسانی انتخابات در بهبهان در ادامه اذعان داشت: هر اداره، سازمان و نهادی با قشر خاصی از مردم در ارتباط بوده که باید نسبت به تبلیغات و اطلاع‎رسانی انتخاباتی به آن قشر، اقدامات لازم را به خوبی انجام دهد.

حکیم‎زاده در پایان اظهار امیدواری کرد حضور مردم بهبهان در پای صندوق‎های رای حداکثری بوده تا جایگاه این شهرستان در استان خوزستان و کشور بهبود یابد.

انتهای پیام/ش20

حجت‌الاسلام صداقت:
شرکت آگاهانه در انتخابات یک فریضه دینی و وظیفه ملی است

خبرگزاری فارس: مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه گفت: امروز شرکت آگاهانه در انتخابات انجام یک فریضه دینی و ادای وظیفه ملی - اجتماعی است.

خبرگزاری فارس: شرکت آگاهانه در انتخابات یک فریضه دینی و وظیفه ملی است

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام عبدالنبی صداقت مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه طی سخنانی در مراسم افتتاح حسینیه بیت الزهرا(س) بندرعباس با اشاره به اهمیت نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز شرکت آگاهانه در انتخابات انجام یک فریضه دینی و ادای وظیفه ملی - اجتماعی است.

صداقت در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: یکی از عرصه های مهمی که دشمن برای تحقق اهداف خود سرمایه گذاری زیادی صورت داده،‌ عرصه انتخابات است.

وی افزود: چیزی که دشمن را در این عرصه ناکام می گذارد، شرکت مقتدرانه و توأم با بصیرت و آگاهی عموم مردم در عرصه انتخابات است.

صداقت در ادامه گفت: افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران در میان نظام های حکومتی، برخورداری از ویژگی خداباوری و مردم گرایی آن است.

وی همچنین اظهار داشت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی،‌ علاوه بر تقویت نظام انقلاب اسلامی،‌ سیلی محکمی به صورت معاندان و دشمنان و خط بطلانی بر توطئه توطئه گران خواهد بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه خاطر نشان کرد: به تعبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب،‌ نتیجه انتخابات که مسأله بسیار مهمی است،‌مسأله دوم ماست؛ مسأله اول،‌ نفس انتخابات است که انتخابات باید با شور و هیجان و حضور مردمی صورت بگیرد؛ این در درجه اول است.

وی افزود: حفظ جمهوری اسلامی از نماز واجب تر است و یکی از مهمترین راه های پاسداری از نظام،‌ حضور جدی و گسترده در انتخابات است.

انتهای پیام/

میزگرد انتخاباتی «انتخابات اصلح»-۳
افتخاری: فتنه، جریان انحرافی و دشمن خارجی را فراموش کرده ایم

خبرگزاری فارس: عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت: تخریب اصولگرایان توسط یکدیگر فقط مردم را ناامید می‌کند و در چنین فضایی فقط خودمان برای دشمن کافی هستیم .اگر افرادی بخواهند با رقابت بین روحانیت حرکت کنند، قطعا این امر خط قرمز است.

خبرگزاری فارس: افتخاری: فتنه، جریان انحرافی و دشمن خارجی را فراموش کرده ایم

لاله افتخاری عضو جبهه متحد اصولگرایان با حضور در میزگرد انتخاباتی «انتخاب اصلح» که در خبرگزاری فارس برگزار شد، در پاسخ به این سؤال که خط قرمز اصولگرایان کجاست، اظهار داشت: ما باید خط قرمزها و ارزش‌هایی را مورد توجه قرار دهیم که برای آنها خون داده‌ایم.

وی ادامه داد: تا جایی می‌توان برای داغ شدن تنور انتخابات با یکدیگر رقابت کرد و تشکیل جبهه داد که آتش آن همه را نسوزاند.

نماینده مردم تهران در مجلس گم نکردن هدف اصلی در انتخابات را یکی دیگر از خط قرمزها دانست و گفت: تا زمانی که ستون‌ها و ارزش‌های انقلاب زیرسؤال نرود رقابت مطلوبی شکل خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه کاندیداهای مختلف باعث آشنایی مردم با سلایق متنوع و رویش ظرفیت‌های نظامی می‌شوند، اظهار داشت: از برکت نظام افرادی تربیت شده‌اند که شایستگی دارند در مهمترین نهاد کشور خدمت کنند.

افتخاری داشتن نمایندگان با ذائقه‌های مختلف را یک ارزش دانست و تأکید کرد: این تنوع و تکثر تا جایی ارزشمند است که به تخریب و سرگردانی مردم منجر نشود.

وی با بیان اینکه مردم تا جایی مایل به رقابت هستند که دچار ابهام نشوند، تصریح کرد: رعایت حرمت استوانه‌های نظام و زیرسؤال نرفتن آنها یک خط قرمز مهم است.

عضو جبهه متحد اصولگرایان همچنین گفت که در حال حاضر رقابت فرزندان انقلاب کم‌کم به فضای رودررو قرار گرفتن استوانه‌های نظام تلقی می‌شود؛ نباید این القا صورت گیرد دو شخصیت در رأس دو نهاد معتبر روحانیت در برابر یک شخصیت روحانی دیگر قرار گرفته‌اند؛ مردم و روحانیت  نهادی در حمایت از مقام معظم رهبری هستند و اگر افرادی بخواهند با رقابت بین روحانیت حرکت کنند قطعا این امر خط قرمز است.

* خدشه به جامعتین خواست دشمن است

وی تأکید کرد: جامعتین که همواره پشتیبان ولایت و مردم بوده‌اند نباید مورد خدشه قرار گیرند، اگر ورود نمایندگان اصولگرا به مجلس به جامعه مدرسین و جامعه روحانیت مبارز خدشه‌ای وارد کند خواست دشمن محقق شده است.

افتخاری با اشاره به ویژه نامه «خاتون» که توسط روزنامه ایران و با حمایت و بودجه دولت انتشار یافت، گفت: پس از تغییراتی که در روزنامه ایران اتفاق افتاد و آنها به سمت جریان انحرافی حرکت کردند، اولین اقدام آنها هدف گرفتن حجاب و مرحله دیگر آن هدف قرار دادن روحانیت بود.

وی تأکید کرد: اگر برای گرم شدن فضای انتخاباتی خدشه‌ای به روحانیت وارد کنیم همان کار جریان انحرافی را انجام داده‌ و پازل دشمن را تکمیل کرده‌ایم اما اگر رقابت به صورت رفاقتی پیش برود و به هدف اصولگرایان آسیب نزند می‌توان گفت که رقابت سالمی است.

عضو جبهه متحد اصولگرایان تخریب یکدیگر، خدشه به روحانیت و استوانه‌های نظام و غفلت از رقیب اصلی در انتخابات را خط قرمز در فضای انتخابات دانست و تأکید کرد: اگر جایگاه دو نهاد روحانیت را که بیش از ۹۰ درصد حوزه‌های علمیه ما از آنها تبعیت دارد زیرسؤال برود چیزی برای ما باقی نمی‌ماند.

وی تصریح کرد: در جلسات اصولگرایی که باید همگرا باشید به جای توجه به رقیب مشترک به کسانی که به گفته بعضی ساکتین فتنه هستند پرداخته‌ایم و فتنه‌گران را فراموش کرده‌ایم.

"اگر لفظ ساکتین فتنه مصداق داشته باشد ما بیش از حد به آن پرداختیم و فتنه و جریان انحرافی و دشمن خارجی فراموش کردیم و دوستانی که در برابر فتنه موضع‌گیری خوبی داشتند را به زاویه فرستادیم."

افتخاری با بیان اینکه در تطبیق معیارها با مصادیق اختلاف نظر است، افزود: مجلس متشکل از همین ملت است و قاعدتا در آنها نیز نقاط ضعف و قوتی وجود دارد.

"مجلس در طرح حقوق مادام‌العمر فقط بهره‌مندی افراد غیردولتی مثل سازمان تبلیغات و نهادهای مربوط به مقام معظم رهبری را اضافه کرد اما وقتی دید به گونه دیگری از آن بهره برداری شد همان را نیز لغو کرد اما همان طرح نیز که کار دیگران بود به اسم مجلس هشتم تمام شد."

* امضا کننده طرح وقف اموال دانشگاه آزاد نبودم

وی با بیان اینکه بنده امضا کننده طرح وقف اموال دانشگاه آزاد نبودم خاطرنشان کرد: هدف از این طرح ساماندهی حدود ۲۰۰ مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی بود اما اگر کسی چیز دیگری به آن گره زد اشتباه کرد و مجلس همان را نیز پس گرفت.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به تقدیر مقام معظم رهبری از مجلس هشتم در هفت خرداد امسال اضافه کرد: عدالت این است که در کنار لغزشها، مزایا را نیز در نظر گرفت.

وی ادامه داد: تخریب اصولگرایان توسط یکدیگر فقط مردم را ناامید می‌کند و در چنین فضایی فقط خودمان برای دشمن کافی هستیم لذا اگر ولایتمدار هستیم باید به دستور رهبری توجه کنیم.

افتخاری با یادآوری و خانه نشینی یازده روزه رئیس جمهور تصریح کرد: اگر ما رئیس جمهور را سر کار نیاورده بودیم چه می‌شد و برای نظام و ولایت چه می‌ماند؟ ما خون دل خوردیم تا احمدی نژاد رئیس جمهور شد هرچند ما هیچ منتی نداریم و الان هم از این کار خود پشیمان نیستیم.

وی با تأکید بر اینکه ما تمام اقدامات رئیس جمهور را تأیید نمی کنیم گفت: ما مثل مادری هستیم که می‌گوییم که اگر آبروی فرزندمان برود بهتر است تا او در چاه بیفتد.

افتخاری افزود: برای برخی افراد یک دور نمایندگی هم زیاد است اما برخی هر دوره هم که شرکت کنند نظام برای آنها هزینه می‌کند و آنها نیز انصافا جواب این هزینه کردن را داده‌اند و پای کار ایستاده‌اند.

وی اضافه کرد: در تمام نامزدهای دو لیست متحد و پایداری کدام یک از آنها به اندازه ما (متحد) در راه نظام هزینه کرده است؟ هرچند راه آخرت از مجلس رفتن نمی گذرد.

عضو جبهه متحد در خصوص اینکه اگر جبهه پایداری از شما دعوت می‌کرد به این جبهه می‌رفتید یا خیر؟ گفت: بنده همان اول گفتم تحت هر شرایطی تابع جامعتین هستم و اگر آنها می‌گفتند به هر لیستی برود می‌رفتم.

افتخاری گفت: اگر جامعتین امر می‌کرد به صورت مستقل وارد انتخابات شوم این کار را می‌کردم چون الحمدالله به اندازه کافی عِده و عُده دارم و برایم جایگاه نظام مهم است.

افتخاری با بیان اینکه قانونگذار باید شبهات و ابهامات قانون را سریعا اصلاح کند افزود: اگر قانون خوب باشد اما در اجرای آن ضعف وجود داشته باشد باز هم وظیفه مجلس  اصلاح آن است.

انتهای پیام/

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دشتستان:
دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه برای دلسرد کردن مردم تلاش می‌کنند

خبرگزاری فارس: رئیس اداره تبلیغات اسلامی دشتستان گفت: دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه برای دلسرد کردن مردم تلاش می‌کنند.

خبرگزاری فارس: دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه برای دلسرد کردن مردم تلاش می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، حجت‌الاسلام سیدعلی‌پناه محمودی‌نیا بعد از ظهر امروز در جمع مسئولان دشتستان اظهار داشت: نظام اسلامی به رای و نظر مردم اهمیت می‌دهد و مردم در تعیین سرنوشت خود سهیم هستند.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای تضعیف نظام اسلامی افزود: دستگاه‌های تبلیغاتی بیگانه از مدت‌ها قبل به فعالیت پرداخته و سعی در دلسرد کردن مردم برای حضور در انتخابات دارند.

این مسئول خاطرنشان کرد: حضور پرشور و حماسی ملت ایران در روز انتخابات پای صندوق‌های اخذ رای فرصتی تاریخی و نقطه عطفی در مناسبات داخلی و خارجی و بیعتی دوباره با رهبر انقلاب اسلامی ایران است. 

محمودی‌نیا اضافه کرد: حضور حماسی مردم در عرصه انتخابات موجب دلگرمی خدمتگزاران انقلاب و نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: شرکت در امر انتخابات وظیفه شرعی و دینی مومن است و در این برهه از زمان که بیگانگان با استفاده از سایت‌ها و ماهواره‌های مختلف به دروغ پردازی مشغول هستند، وحدت کلمه و اطاعت از ولایت فقیه راه رسیدن به صراط مستقیم است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی دشتستان با اشاره به ضرورت حضور حداکثری در انتخابات افزود: شرکت در انتخابات یک امر شرعی بوده و در سخنان بزرگان دین به کرات بر آن تاکید شده است. 

محمودی‌نیا بیان کرد: حضور یکپارچه و حماسی مردم در انتخابات پیش رو نشان از بصیرت والای مردم دارد و هر چه شرکت مردمی بیشتر باشد دشمنان مایوس‌تر می‌شوند.

وی اضافه کرد: هیئت‌های مذهبی دشتستان شرکت در انتخابات و پیروی از خط ولایت فقیه را بر خود واجب شمرده و دوشادوش مردم با شرکت در انتخابات بار دیگر از آرمان‌های بزرگ امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/ی30

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز:
مردم در 12 اسفند خروشی وصف‌ناشدنی خواهند داشت

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز گفت: مردم در روز 12 اسفند خروشی وصف ناشدنی خواهند داشت.

خبرگزاری فارس: مردم در 12 اسفند خروشی وصف‌ناشدنی خواهند داشت

به گزارش خبرگزاری فارس از ساوجبلاغ، ناصر رجبی بعد از ظهر امروز در همایش رأی اولی‌های شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: دشمنان هرچه تلاش کنند نخواهند توانست به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: دشمن برای ضربه زدن به این انتخابات از ماه‌ها پیش دست به کار شده است و با سنگ‌اندازی و تبلیغات منفی در نظر دارد تا شور انتخاباتی در ایران را با مشکل مواجه کند.

این مسئول با بیان اینکه ملت ایران باید در برابر این دسایس دشمنان هوشیار باشند، تأکید کرد: دشمنان تصور می‌کنند که می‌توانند با دادن وعده‌های پوچ و بی اساس ملت ایران را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.

رجبی تصریح کرد: ملت ایران بارها  و بارها امتحان خود را پس داده‌اند و با حضور پرشور خود در صحنه‌های مختلف نشان داده‌اند که سرنوشت کشور خود را به بهای ناچیزی به دست بیگانگان نخواهند سپرد.

وی افزود: استقلال و آزادی این کشور به راحتی به دست نیامده است که امروز دشمن بخواهد به بهای ناچیزی آن را دچار لغزش کند.

این مسئول گفت: پیروزی و استقلال امروز کشور مرهون خون شهدایی است که در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی با نثار جان خود در برابر دشمن تا بن دندان مسلح ایستادگی کردند و اجازه ندادند تا ذره‌ای از خاک کشور به دست بیگانگان بیفتد.

وی خاطرنشان کرد: امروز نیز کشور در دست جوانان و نوجوانانی است که بر حفظ آرمان‌های امام و شهدا پایبند بوده و هرگز دست دوستی با دشمنان این انقلاب نخواهند داد.

* بصیرت و آگاهی نوجوانان و جوانان کشور افزایش یافته است

معاون استاندار البرز در ادامه سخنان خود با تأکید بر این که امروز بصیرت و آگاهی نوجوانان و جوانان کشور افزایش پیدا کرده است، افزود: دشمنان انقلاب و نظام تصور می‌کنند که می‌توانند با سخنان بیهوده نسل امروز کشور را دچار لغزش کنند اما باید به آنها گفت که نسل امروز هوشیارتر و بیدارتر از نسل گذشته است و بر تمام دسیسه‌ها و ترفندهای دشمنان آگاهی دارد لذا دشمنان باید عملی شدن توطئه‌های خود را تنها در خواب ببینند.

وی افزود: نسل امروز خواب دشمن را نیز آشفته خواهد کرد و کاری خواهد کرد که با آوردن نام ایران لرزه بر اندامشان بیفتد.

رجبی حضور آگاهانه و هوشیارانه مردم را در حماسه نه دی را نشانه‌ای از قدرت و بصیرت مردم ایران به ویژه نسل امروز برشمرد و افزود: اگر دشمن بخواهد پای خود را حتی ذره‌ای از گلیم خود درازتر کند با پاسخی کوبنده مواجه خواهد شد.

وی در ادامه حضور مردم ایران به ویژه رأی اولی‌ها و جوانان را در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم خواند و گفت: این حضور سبب خواهد شد که دشمنان ناامید و مأیوس‌تر از گذشته شوند.

انتهای پیام/آ10

عبدالله نوری در جمع خبرنگاران:
هیچ لیستی را ندیده‌ام/ در انتخابات شرکت نمی‌کنم

خبرگزاری فارس: وزیر دولت محمد خاتمی گفت که هیچ یک از لیست‌های انتخابات مجلس نهم ندیده است.

خبرگزاری فارس: هیچ لیستی را ندیده‌ام/ در انتخابات شرکت نمی‌کنم
گزارش تصویری مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس،‌ عبدالله نوری وزیر دولت محمد خاتمی در حاشیه مراسم ختم پدرش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از آنجا که من گرفتار برنامه‌های فوت پدرم بودم، هیچ لیستی را ندیدم، ولی خودم در انتخابات شرکت نمی‌کنم.

وی در خصوص حضور مردم در انتخابات هم ابراز بی‌اطلاعی کرد و افزود: از نحوه حضور مردم در انتخابات هم بی‌اطلاع هستم.

نوری در پاسخ به این سؤال که آیا عدم حضور شما در راستای تحریم انتخابات است، گفت: من شرکت نمی‌کنم و نمی‌دانم که اصلاح‌طلبان گفته‌اند در انتخابات شرکت نمی‌کنند.

انتهای پیام/

سردار فدوی اعلام کرد:
تجهیز و تقویت نیروی دریایی سپاه با توجه به دکترین جدید نظامی آمریکا

خبرگزاری فارس: فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به دکترین جدید نظامی آمریکا، گفت: تجهیز و تقویت توانمندی ساختار رزمی ما با احتساب دکترین جدید نظامی آمریکا حالت می‌گیرد.

خبرگزاری فارس: تجهیز و تقویت نیروی دریایی سپاه با توجه به دکترین جدید نظامی آمریکا

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در اولین کنگره سراسری پزشکی دریایی در بندرعباس با اشاره به دکترین جدید نظامی آمریکا، گفت: تجهیز و تقویت توانمندی ساختار رزمی ما با احتساب دکترین جدید نظامی آمریکا حالت می‌گیرد.

فدوی با اشاره به دکترین جدید نظامی آمریکا که در آن از جمهوری اسلامی ایران و چین به عنوان دشمنان بزرگ خود یاد کرده است،‌ گفت: در محاسبات رزمی و دفاعی خود قطعا دکترین جدید آمریکا که جنگ‌های دریایی و سایبری را مبنا قرار داده، مورد توجه جدی قرار خواهیم داد.

وی افزود: اگر تا دیروز برخی دشمنان از اعلام شفاف، صریح و مستقیم دشمنی خود خودداری می‌کردند،‌ امروز دشمنی خود را آشکارا بیان و بطور شفاف آن را ابراز می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به برگزاری اولین کنگره سراسری پزشکی دریایی به میزبانی فرماندهی بهداری نیروی دریایی سپاه در بندرعباس،‌ گفت: شرایط منطقه‌ای ایجاب می‌کند تا به همان نسبت که نیرو و ادوات رزمی خود را در بهترین شرایط آمادگی نگه می‌داریم،‌ بهداری رزمی،‌ اورژانس و بیمارستان های خود را نیز به حالت آماده باش کامل درآوریم.

وی افزود: در آینده‌ای نزدیک انبوه ادوات و شناورهای امداد و نجات را بر پایه امکانات و قابلیت‌های جدید وارد سازمان بهداری رزمی خود خواهیم کرد.

فدوی در ادامه اظهار داشت: از آنجا که موضوع امداد و نجات فقط مربوط به زمان جنگ نیست و یک موضوع شبانه روزی است، علاوه بر چندین درمانگاه،‌ دو بیمارستان بزرگ یکی در شرق و دیگری در غرب تنگه هرمز دایر کرده‌ایم که در حال حاضر به عموم هموطنان خدمات رسانی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مرکز پژوهش‌های طب دریا برای شناسایی و ارائه راهکار برای موضوعات متنوع و گوناگون امدادی،‌ بهداشتی و درمانی به طور کامل شکل خواهد گرفت.

دریادار فدوی با بیان این که مسیر تعامل مراکز پژوهشی و تحقیقاتی با مجموعه‌های دفاعی و نظامی بیش از پیش هموار شده است،‌ گفت: برای عملیاتی کردن نتایج تحقیقات در موضوع بهداشت و درمان و تحول در موضوع ادوات، ‌‌تغذیه،‌ پوشش و لباس نیروهای مستقر در مناطق جغرافیایی حوزه خلیج فارس برنامه‌های خوبی در حال پیگیری است.

وی افزود: ارتباط در موضوع امداد و نجات دریایی، بسیار مهم و زمان رسیدگی به جان انسان‌ها در دریا بسیار تعیین کننده است و با توسعه زیر ساخت‌ها باید زمان رسیدگی به مصدومان حوادث دریایی به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.

فدوی با تأکید بر این که وعده‌های الهی حق است و شرط تحقق وعده‌هایش را عمل ما قرار داده است، گفت: اگر در مسیر رضایت و خشنودی خدا حرکت کنیم خدای متعال همه علل و عوامل را به امداد خواهد فرستاد.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با یاد خدا و روز حساب، خیر مطلق از ما سربزند.

انتهای پیام/

عضو جامعه وعاظ تهران:
دشمن با ایجاد شبهه در محتوای نظام به جایی نمی‏رسد

خبرگزاری فارس: عضو جامعه وعاظ تهران تاکید کرد: دشمنان اسلام و انقلاب هرگزی با ایجاد شبهه در محتوای نظام که همان ولایت فقیه است، به جایی نمی‏رسند.

خبرگزاری فارس: دشمن با ایجاد شبهه در محتوای نظام به جایی نمی‏رسد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حجت‏الاسلام و المسلمین علی دقایقی، عصر امروز در گردهمایی بزرگ مازندرانی‏ها و گلستانی‏های مقیم استان سمنان در ستاد "جواد خسروی"، کاندیدای اصولگرایان سمنان در میدان سعدی این شهر که در آن شمار زیادی از مردم استان‏های مازندران و گلستان از کاندیدای اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم اعلام حمایت کردند، اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران بر سه محور و پایه اساسی اسلام، رهبری و مردم استوار است.

وی ادامه داد: حضرت امام نیز از ابتدا انقلاب را با در نظر داشتن همین محورها بنیان‏گذاری کردند.

عضو جامعه وعاظ تهران گفت: اسلام و رهبری به عنوان "محتوای نظام" و مردم در حکم "قائد و همراه آن" تا امروز توانسته‏اند در برهه‏های مختلف جواب یاوه‏گویان را بدهند و در مقابل مستکبران بایستند.

دقایقی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی تا کنون به خوبی توانسته‏اند که این نظام مقدس و ولایی را همراهی کنند.

وی بیان کرد: گرچه دشمنان در طول تاریخ انقلاب از ابتدا تا کنون، بارها و بارها با ایجاد شبهه در محتوای نظام، به دنبال تضعیف ستون و محور نظام اسلامی که همان ولایت فقیه است، گام برداشته‏اند تا بتوانند مردم را که رهروی همیشگی نظام بوده‏اند، از حکومت جدا کنند و بین مردم و رهبری و نظام فاصله بیندازند، ولی هرگز موفق نبوده‏اند.

عضو جامعه وعاظ تهران اضافه کرد: با درایت مردم و رهبری‏های مقام معظم رهبری دشمنان تاکنون نتوانسته‏اند به مقصودشان برسند و تیرشان تا امروز به سنگ خورده است.

دقایقی گفت: زمان پیروزی انقلاب اسلامی، اگر علل رشد نهضت و تکامل آن را مرور کنیم، خواهیم دید که حضرت امام خمینی (ره) با شعار اسلام و دین از سال 1342 بلکه از آن زودتر و از سن 23 سالگی بر اساس نمونه خطی که در کتابخانه وزیری یزد موجود است، فعالیت داشتند و امام در آن نمونه دست خط در آن زمان، مردم را به قیام برای خدا در برابر ستم‏کاری‏ها فرا خوانده‏اند.

وی تصریح کرد: اگر به سخنرانی‏ها و بیانات حضرت امام راحل توجه شود، خواهیم دید که بیشترین واژه‏ها، کلمات و جملات درباره خدا، اسلام، قرآن، پیامبر گرامی اسلام، ائمه اطهار (ع)، تقوای الهی و مضامینی از این دست است.

انتهای پیام/س20

در طول سه سال گذشته صورت گرفت
احداث و آسفالت 474 کیلومتر از راه‌های روستایی زنجان

خبرگزاری فارس: مدیر کل راه و ترابری استان زنجان گفت: در طول سه سال گذشته 474 کیلومتر از راه‌ روستایی در استان زنجان احداث و آسفالت شده است.

خبرگزاری فارس: احداث و آسفالت 474 کیلومتر از راه‌های روستایی زنجان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، غلامرضا سقندلی امروز در مراسم معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان اظهار داشت: از سال 87 تا کنون اقدامات بسیاری در در زمینه احداث راه‌های روستایی و شهری استان زنجان صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: از سال 87 تا کنون 470 کیلومتر از بزرگ‌ راه‌های استان زنجان مورد مطالعه قرار گرفته است.

مدیر کل سابق راه و ترابری استان زنجان همچنین با اشاره به احداث و بهسازی راه‌های اصلی و فرعی در استان زنجان اضافه کرد: در طول سه سال گذشته 420 کیلومتر از این راه‌ها مورد مطالعه قرار گرفته‌اند.

وی در ادامه با اشاره به احداث و بهسازی راه‌های روستایی در استان زنجان افزود: از سال 87 تا کنون 800 کیلومتر از راه های روستایی مورد بازسازی قرار گرفته و یا احداث شده‌اند.

سقندلی در ادامه با اشاره به سایر اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل راه و ترابری استان زنجان یادآور شد: مجهز کردن ماشین‌آلات اداره کل راه و ترابری به سیستم GPS از جمله اقداماتی است که توسط این اداره کل صورت گرفته است.

وی توسعه سیستم‌های هوشمند و ارتقا و توسعه شبکه‌ راهی استان را نیز از اقدامات اداره کل راه و ترابری عنوان کرد و افزود: استان زنجان در سه ماهه سوم سال جاری جز سه استان برتر در زمینه ایمن‌سازی راه‌ها بوده است.

مدیر کل راه و ترابری استان زنجان در ادامه با اشاره به کاهش تلفات جاده‌ای در استان زنجان اضافه کرد: در این زمینه نیز استان زنجان رتبه دوم کشوری را پس از استان قزوین به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه با اشاره به انجام طرح‌های مطالعاتی و بهسازی بر روی آزادراه‌های استان زنجان اضافه کرد: در حال حاضر 450 کیلومتر آزاد راه مطالعه شده و در حال مطالعه و اجرا در استان زنجان وجود  دارد.

سقندلی استقرار و اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت را نیز از دیگر اقدامات اداره کل راه و ترابری استان زنجان عنوان کرد و افزود: در سال جاری 106 میلیارد تومان اعتبار به اداره کل راه و ترابری اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه میزان اعتبار اداره کل راه و ترابری در سال 87 مبلغ 56 میلیارد تومان بوده است، ادامه داد: میزان اعتبارات استان در سال جاری نسبت به سه سال گذشته 50 میلیارد تومان افزایش یافته است.

مدیر کل راه و ترابری استان زنجان همچنین در ادامه با اشاره به روکش آسفالت و احداث پل‌های عابر پیاده توسط اداره کل راه و ترابری استان زنجان اضافه کرد: در طول سه سال گذشته 474 کیلو متر راه روستایی احداث و آسفالت شده است.

انتهای پیام/س20

تا انتخابات نهم-213
ابراهیمی: دشمنان درصدد تعطیلی انتخابات هستند

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات استان مازندران گفت: دشمن با تضعیف دموکراسی درصدد تعطیلی انتخابات در کشور است.

خبرگزاری فارس: ابراهیمی: دشمنان درصدد تعطیلی انتخابات هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، هادی ابراهیمی بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات استان مازندران با بیان اینکه فضا برای برگزاری انتخاباتی سالم در سطح کشور و نیز استان فراهم است، اظهار داشت: بنا به تاکید وزیر کشور اعتبار مربوط به تهیه وسایل مورد نیاز انتخابات امسال 15 تا 20 درصد افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه 2میلیون و 2 هزار و 302 نفر نفر در استان مازندران واجد شرایط رای دادن هستند، یادآور شد: 151 هزار نفر از واجدان شرایط، رای اولی هستند.

ابراهیمی تنور انتخاباتی استان مازندران را گرم دانست و گفت: انتخابات به عنوان یک شاخص نقطه عطف نظام جمهوری اسلامی در کشور است.

وی بیان کرد: فتنه‌انگیزی و ظاهرفریبی استکبار جهانی در مراسم انتخابات پررنگ است، ضرورت دارد مردم با دشمن‌شناسی تمامی تهدیدها و چالش‌های فرا روی انتخابات را از بین ببرند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه نظام مردم سالاری دینی دموکراسی حقیقی در کشور است، یادآور شد: دموکراسی غرب در مقام شعار توخالی دروغین است.

این مسئول با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تضعیف دموکراسی دینی در کشور است، خاطرنشان کرد: در آستانه انتخابات دشمن درصدد تعطیلی انتخابات در کشور است.

رئیس ستاد انتخابات استان مازندران با اشاره به اینکه حاکمیت مردم‌سالاری دینی، ارزش‌های اسلامی، وصیتنامه امام راحل و رهنمودهای رهبری باید هدف نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد، متذکر شد: مبنای ارزش‌های اسلامی محور تبلیغات نامزدها باشد.

ابراهیمی اظهار داشت: به دنبال رعایت قانون از سوی مجریان و ناظران انتخابات هستیم و برای عملیاتی شدن انتخابات سالم و پرشور با مشارکت گسترده مردم تلاش می‌کنیم.

وی با تاکید براینکه نامزدهای انتخاباتی باید از جایگاه قانون در تبلیغات خود صیانت کنند، گفت: کاندیداهای انتخاباتی از بی‌قانونی بپرهیزند.

رئیس ستاد انتخابات استان مازندران با بیان اینکه هم اکنون 81 نفر برای نشستن بر 12 کرسی استان در مجلس شورای اسلامی در حال رقابت با یکدیگر هستند، بیان داشت: مازندران دارای 9 حوزه انتخابیه اصلی است که یک‌هزار و 102 شعبه ثابت شهری، یک‌هزار و 20 شعبه ثابت روستایی، 63 شعبه سیار شهری و 614 شعبه سیار روستایی است.

انتهای پیام/آ20

یکشنبه 7 اسفند 1390

تمام مرخصی‌ها در ایام انتخابات لغو شود

نویسنده: مینا ب   

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی:
تمام مرخصی‌ها در ایام انتخابات لغو شود

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از مدیران دستگاه‌های استان خواست تا تمام مرخصی‌های کارکنان را در ایام برگزاری انتخابات مجلس لغو کنند.

خبرگزاری فارس: تمام مرخصی‌ها در ایام انتخابات لغو شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، سید کریم سجادی عصر امروز در نشست با مدیران خراسان شمالی اظهار داشت: نیروها و خودروها برای برگزاری انتخابات پرشور در استان از سوی دستگاه‌ها آزادسازی شود.

وی همچنین برقراری کشیک‌های دستگاه‌ها به منظور دسترسی در زمان مورد نیاز را را مورد تاکید قرار داد.

سجادی با اشاره به در پیش بودن برف و باران شدید در روز 12 اسفند در خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های عضو مدیریت بحران استان نیز در این ایام باید به حال آماده‌باش درآیند.

وی با اشاره به اینکه طبق گزارش‌های رسیده هنوز برخی از محورهای روستایی استان به خاطر بارش سنگین برف بازگشایی نشده‌اند، خواستار تمهیدات لازم از سوی دستگاه‌های عضو مدیریت بحران برای انتخابات 12 اسفند در مناطق روستایی شد.

 

* بیشترین تعداد شعب رای سیار کشور مربوط به خراسان شمالیست

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی با اشاره به پراکندگی روستایی در استان اظهار داشت: بر همین اساس بیشترین تعداد شعب اخذ رای سیار به نسبت شعبه‌های پیش بینی شده برای استان مربوط به خراسان شمالی است.

وی با اشاره به پیش‌بینی 725 شعبه اخذ رای در استان گفت: از این تعداد شعبه اخذ رای در خراسان شمالی 304 شعبه سیار است.

سجادی خواستار مشارکت هر چه بیشتر دستگاه‌ها برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات در خراسان شمالی شد.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون همه دستگاه‌ها با تهیه امکانات مورد نیاز ملزم به مشارکت در انتخابات هستند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی همچنین بر توقف حفاری‌ها در ایام انتخابات تاکید کرد و گفت: پاک‌سازی عوارض‌های ساختمانی نیز از سوی شهرداری‌ها جدی گرفته شود و محیط برای انتخابات 12 اسفند آماده شود.

 

* پرهیز کارکنان دستگاه‌ها برای تبلیغ نامزدهای انتخابات

وی همچنین بر پرهیز کارکنان دستگاه‌ها از استفاده امکانات دولتی برای تبلیغ یا له نامزدهای انتخاباتی مجلس تاکید کرد.

سجادی تصریح کرد: البته گزارش قابل ملاحظه‌ای در این زمینه به ستاد انتخابات منعکس نشده لیکن همچنان که بارها گفته شده کارکنان و مسئولان حق تبلیغ نامزدهای انتخاباتی با استفاده از امکانات دولتی را ندارند.

وی بر پرهیز مدیران دستگاه‌ها برای تبلیغ نامزدهای انتخاباتی در این استان گفت: مدیران به خاطر وجود شائبه باید حدالامکان از حضور در ستادهای نامزدهای انتخاباتی بپرهیزند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از انتخابات به عنوان مظهر اراده مردم یاد کرد و افزود: طی سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی 29 انتخابات برگزار شده که تمام مراحل آن را خود مردم بر عهده داشته‌اند.

وی حضور و مشارکت مردم در تمامی عرصه‌ها از جنگ تحمیلی گرفته تا حماسه 9 دی را سبب خنثی سازی توطئه‌های دشمنان برشمرد و اظهار داشت: ستاد انتخابات بر دو موضوع حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای و همچنین اجرای انتخابات بر مدار قانون تاکید دارد.

سجادی با اشاره به اینکه تمام افراد در انتخابات باید صرفاً در مدار قانون حرکت کنند، از رسانه‌ها نیز خواست تا فضای لازم را به منظور مشارکت حداکثری مردم در نهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کنند.

انتهای پیام/ش10

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز:
نامزدهای انتخاباتی وعده‌های خلاف واقع ندهند

خبرگزاری فارس: رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: نامزدهای انتخاباتی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی وعده‌های خلاف واقع ندهند.

خبرگزاری فارس: نامزدهای انتخاباتی وعده‌های خلاف واقع ندهند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علی زحمت‌کش بعد از ظهر امروز در دویست و سی و هفتمین جلسه شورای شهر شیراز اظهار داشت: در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی دو گروه (مردم و نامزدهای انتخاباتی) محک می‌خورند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه ان‌شاءالله در شیراز شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات 12 اسفند هستیم،افزود: در ایام تبلیغات کاندیداها باید با ارائه برنامه‌های خود، اقدام به تبلیغ کنند نه اینکه وعده‌های خلاف واقع به مردم دهند.

وی با اشاره به وظایف مجلس و نمایندگان تصریح کرد: بعضی افراد وعده‌هایی را دادند اما زمانی به مجلس رفتند نتوانستند انجام دهند و وظیفه مجلس و نماینده مجلس مشخص است و اختیاراتش حد و مرزی دارد.

زحمتکش گفت: وعده‌های محال و بی‌مورد جز ذهنیت بد هیچ عایدی به همراه ندارد.

وی با بیان اینکه وظیفه مردم قابل تذکر نیست ابراز داشت: مردم ایران  بارها نشان داده‌اند که در انتخابات درست عمل می‌کنند و در این مرحله نیز ان‌شاءالله افرادی انتخاب می‌شوند که در ولایت‌مداریشان هیچ شکی نباشد و خدمت‌گذار باشند.

زحمت‌کش در ادامه از دستگاه‌های مختلف دولتی در بحث تبلیغ به منظور حضور مردم در پای صندوق‌های رای گفت: دستگاه‌ها باید با انجام تبلیغات عمومی مردم را به ‌حضور گسترده در انتخابات تشویق و ترغیب کنند اما جز شهرداری شیراز، هیچ دستگاهی چنین نکرده و در حد انتظار وارد نشده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عدم تثبیت قیمت برخی اجناس در آستانه ایام نوروز گفت: شعار این است که گرانی وجود ندارد، اما این قابل قبول نیست، چراکه زمانی در تهران کالایی گران می‌شود، اعضای هیئت دولت به‌دنبال راهکار می‌روند و حتی واردات را سامان می‌دهند تا قیمت کاهش پیدا کند، مانند قضیه گوشت که دولت از گرانی آن در پایتخت جلوگیری کرد.

رئیس شورای شهر شیراز خاطرنشان کرد: ایران فقط تهران نیست و گویا هیئت دولت به شهرها و استان‌های دیگر کاری ندارد، کالاها گران شود، ارزان باشد، تصمیمات مقطعی و آنی فقط برای رفع مشکلات تهران و شهروندان تهرانی است.

وی اضافه کرد: آقایان بدانند مردم ایران در سایر نقاط کشور نیز از آنان انتظار دارند و باید مسائل را کلان ببینند.

زحمتکش در پایان گفت: مسؤلان دستگاه‌های نظارتی و کنترلی خود برای خرید کالاها اقدام کرده تا با وضعیت قیمت‌ها آشنا شده و مشکلات مردم را بهتر درک و حل و فصل کنند.

به گزارش فارس، در دویست و سی و هفتمین جلسه شورای شهر شیراز تفاهم‌نامه مشترک شورای اسلامی سه شهر مقدس شیراز، قم و مشهد مصوب شد و در این راستا اعضای شهر شیراز اظهار امیدواری کردند که شیراز با شهرهای مذهبی سایر کشورها از جمله نجف، کربلا، مکه و مدینه نیز تفاهم‌نامه خواهرخواندگی منعقد کند.

انتهای پیام/س10

از گلستان تا بهارستان - 133
جمشیدی: تمدیدات لازم در گلستان برای یک انتخابات پرشور فراهم است

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: تمدیدات لازم در گلستان برای برگزاری یک انتخابات پرشور فراهم است.

خبرگزاری فارس: جمشیدی: تمدیدات لازم در گلستان برای یک انتخابات پرشور فراهم است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علیرضا جمشیدی ظهر امروز در همایش تجلیل از برترین‎های ستاد دهه فجر گلستان اظهار داشت: خدا را شاکریم که راهپیمایی باشکوه 22 بهمن بار دیگر تحت زعامت مقام معظم رهبری و با پیروی از گفتمان امام خمینی (ره) انجام شد.

وی با اشاره به اینکه امتحان بزرگی را پشت سر گذاشته‎ایم، تصریح کرد: دشمن تمام سعی خود را کرد تا یوم‎الله 22 بهمن ماه با عدم استقبال مردم مواجه شود اما بر اساس آخرین اخبار راهپیمایی 22 بهمن در برخی استان‎ها با افزایش 30 درصدی و در گلستان با افزایش استقبال 15 درصدی مواجه بوده است .

جمشیدی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی رویاروی دو تفکر لیبرال و اسلام بوده است، اذعان کرد: در یک سوی این تفکر استکبار قرار دارد با پرچم‎داری آمریکا و در سوی دیگر تفکر اسلام با پرچم‎داری ایران قرار گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان با اشاره به اینکه در این تقابل دشمن از تمام ابزار خود استفاده کرده است، بیان داشت: در بحث تحریم نفتی ایران، از سوی کشورهای اروپایی با عدم فروش 18 درصد نفت به این کشورها از سوی ایران و اقداماتی که در تنگه هرمز انجام شد، قیمت نفت 20 دلار افزایش داشت که این افزایش قیمت کشورهای اروپایی را دچار چالش کرد و به بیان خودشان به عبارتی این تحریم سر کوبیدن به دیوار بوده است.

وی اشاره به اینکه بیداری اسلامی را باید جدی گرفت، خاطرنشان کرد: گسترش خدمات، افزایش علوم و رشد در صنعت و تکنولوژی همه از دستاوردهای نظام اسلامی است و نشانگر این امر است که جهت‎دهی ایران اسلامی درست است.

جمشیدی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن‎شکن بود، یادآور شد: اما بعد از آن امتحان مهم‎تری به نام انتخابات داریم که در آن نیز تقابل دو استراتژی حضور حداقلی در برابر حضور حداکثری قرار گرفته است.

وی اذعان کرد: آمریکا و مستکبران به دنبال آن هستند که انتخابات در کشور برگزار نشود و یا اگر برگزار شد، حضور حداقلی مردم را شاهد باشند و اگر این کارشان نیز میسر نشد، انتخابات در فضای امنیتی برگزار شود و در نهایت به رویکرد چهارم که مخدوش کردن نتیجه انتخابات است، روی آورند و سناریوی مخدوش کردن انتخابات 88 را در قالبی دیگر ارائه کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان اظهار داشت: دشمن امروز می‎خواهد کلاه فتنه 88 را طوری دیگر بر سر دوستدارانش در داخل و خارج بکشد و آن این است که انتخابات 88 یک بحث کشوری بود و بحران تنها در مرکز ایجاد شد اما از آنجا که این انتخابات به صورت شهرستانی برگزار می‎شود، مسائل پیرامونی را چالشی جلوه دهد.

انتهای پیام/آ20

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :